Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Kompasy męskie Suunto

Przodująca na rynku sportowych zegarków, zaawansowanych technologicznie oraz sportowych urządzeń i akcesoriów niezwykle przydatnych podczas uprawiania różnego rodzaju sportów marka Suunto została założona ponad 75 lat temu w Finlandii. Wszystko zaczęło się w 1936 roku, gdy Tuomas Vohlonen słynny biegacz na orientację wynalazł metodę masowej produkcji kompasów wypełnionych płynem, zwiększając tym samym dokładność i łatwość odczytu. Przez kolejne lata marka Suunto rozbudowywała swoją ofertę, oferując coraz nowsze rozwiązania, kompasy Suunto i urządzenia.
Kompasy Suunto projektowane i produkowane są w Finlandii, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Dzięki swojej funkcjonalności pomagają bezpiecznie i precyzyjnie dotrzeć do celu na świeżym powietrzu.
Zaawansowana technologia zastosowana w kompasach Suunto wraz z przemyślaną konstrukcją zapewniają szybką, stabilną i prostą obsługę. Kompasy Suunto nie wymagają baterii, dzięki czemu zawsze będą gotowe do użycia! W ofercie znaleźć można kompasy Suunto pływkowe, idealne do turystyki pieszej oraz biegów na orientację, kompasy lustrzane Suunto, rewelacyjnie sprawdzające się podczas trekkingu, kompasy z celownikiem, dla poszukiwaczy przygód oraz praktyczne kompasy Suunto z możliwością zaczepienia np. o ramię plecaka.
Kompasy Suunto będą niezawodnym towarzyszem podczas poznawania nowych terenów.
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij