Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki męskie Seiko

Seiko

Japońska marka zegarmistrzowska, która przoduje na rynku nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie sztuki zegarmistrzowskiej – Seiko, posiada wieloletnią historię, której początków doszukać się można już w 1881 roku, gdy założyciel marki - Kintarō Hattori otworzył serwis zegarmistrzowski, a jedenaście lat później rozpoczął produkcję czasomierzy w założonej firmie Seikosh. W ciągu tych lat na rynku marka Seiko wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych modeli, które wyprzedzały dostępne technologie – w 1988 roku stworzyła mechanizm kinetyczny – kwarcowy mechanizm automatyczny, który czerpie energię z ruchu nadgarstka i ją magazynuje! Wysoka precyzja i doskonałość, jakie charakteryzują zegarki Seiko sprawiła, że od 1964 roku odpowiadają one za oficjalny pomiar czasu na Igrzyskach Olimpijskich.
Oferta obejmująca zegarki męskie Seiko jest bardzo rozbudowana – można odnaleźć w niej modele typowo sportowe, o  wysokiej wodoodporności, np. z serii Seiko Prospex, modele zaawansowane funkcjonalnie, z GPS z Seiko Astron, eleganckie zegarki męskie Seiko Premier, sportowe czasomierze z linii klasycznej lub Seiko Sportura oraz klasyczne modele na mechanizmach kwarcowych, bądź kinetycznych.
Zegarki męskie Seiko to połączenie najwyższej jakości, niezwykłej innowacyjności, precyzji i eleganckiego designu,  nic więc dziwnego, że zachwiały one pozycją szwajcarskich produktów.
Wszystkie zegarki Seiko z naszej oferty, to oryginalne produkty, pochodzące od legalnego, polskiego dystrybutora, zapewniającego serwisowanie w Polsce na zasadzie gwarancji. Do każdego zakupionego zegarka Seiko dołączamy podbitą gwarancję i oryginalne opakowanie.
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij