Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki męskie Polar Pulsometry

Polar nie jest zwyczajną marką produkującą zegarki – to nowoczesny producent urządzeń sportowych, które stworzone zostały, by pomóc w poprawie wyników i osiąganiu jak najlepszych efektów. Zegarki Polar to naręczne mini-komputery, które pomogą m.in. w monitorowaniu akcji serca,  pomiarze aktywności czy liczeniu spalonych kalorii! Polar już od blisko połowy wieku oferuje swoim użytkownikom zaawansowane urządzenia, zarówno dla profesjonalistów – sportowców, fizjoterapeutów, trenerów, jak również dla amatorów i zwykłych ludzi uprawiających sport.
W dzisiejszych czasach, podczas niezwykłego i bardzo zdrowego trendu aby „być fit”, zegarki męskie Polar będą niezastąpionym towarzyszem nie tylko treningu, ale także każdej codziennej chwili wszystkich Mężczyzn, który trenują z głową. W ofercie marki znajdziemy rozbudowaną linię idealną do fitness i cross treningu, zegarki do biegania, całodobowe monitory aktywności, które nawet wskażą jakość snu, zegarki męskie Polar idealne do zaawansowanych treningów – z GPS, komputery rowerowe oraz rozbudowaną ofertę sensorów i akcesoriów niezwykle przydatnych podczas uprawiania sportów.
Wszystkie zegarki męskie Polar to wysokiej jakości urządzenia stworzone by być wsparciem treningu i codziennego, aktywnego życia.
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij