Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Akcesoria męskie Polar

Stworzone po to, bo pomóc Ci poprawić wyniki, zdobywać nowe szczyty formy, osiągnąć założone cele – urządzenia i akcesoria Polar to rozbudowana linia zaawansowanych technologicznie urządzeń, które będą niezastąpionym towarzyszem treningu i życia codziennego. Fińska marka od 1977 roku specjalizuje się w nowoczesnych produktach, tworzonych nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale także dla amatorów, rozpoczynających dbanie o formę i realizację celów treningowych.
Akcesoria Polar to grupa produktów obejmująca dodatkowe urządzenia lub wymienne części, a także uchwyty, które idealnie sprawdzą się w zaawansowanych treningach. Wśród z nich znajdziemy pasy do pomiaru tętna Polar, wymienne gumy, same nadajniki do pasów, sensory prędkości, sensory kadencji, urządzenia rowerowe, uchwyty do mocowania sensorów a także urządzenia ułatwiające łączność zegarków i komputerów Polar np. z PC.
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria Polar, wymienne paski Polar, czy też sensory Polar to oryginalne produkty, pochodzące od oficjalnego polskiego dystrybutora, które idealnie będą pasowały do posiadanego przez Ciebie produktu!
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij