Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki męskie Polar

Polar

Finlandzka firma Polar od 1977 roku przoduje na rynku sportowych urządzeń, które dzięki swojej rozbudowanej funkcjonalności pozwalają na poprawę osiągnięć sportowych. Produkty firmy, czyli zegarki Polar, monitory pracy serca Polar, monitory aktywności Polar, komputery rowerowe Polar i wszelkie akcesoria Polar to niezawodne, innowacyjne i wygodne urządzenia, które pomogą w uzyskaniu najbardziej szczegółowych danych treningowych.
Połączenie nowoczesnych rozwiązań z dziedzin fizjologii, sportu, elektroniki z największymi potrzebami Klientów gwarantowało sukces firmie. Zegarki Polar to najczęściej wybierane produkty sportowe, zarówno przez zawodowców, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją sportową przygodę. Zegarki męskie Polar to szeroki wybór produktów, który pomoże w poprawie wyników, osiąganiu założonych planów treningowych, prowadzeniu zdrowszego, aktywnego trybu życia, rehabilitacji czy regulowaniu masy ciała. Firma Polar jest pionierem w produkcji i dystrybucji produktów sportowych do monitorowania aktywności, akcji serca czy poprawy wyników sportowych. Posiada filie w 26 miejscach na całym świecie i działa w ponad 80 krajach. Ciągły rozwój i innowacyjność zapewniły czołowe miejsce na rynku.
Wszystkie sprzedawane przez nasz sklep akcesoria i zegarki męskie Polar to oryginalne produkty, pochodzące od legalnego, polskiego dystrybutora, zapewniającego serwisowanie na zasadzie gwarancji. Do każdego zakupu dołączamy oryginalne opakowanie.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij