Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki męskie Adriatica

Adriatica

Adriatica to szwajcarska marka, która od ponad 160 lat oferuje klientom niezawodne, dokładne zegarki, wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły zegarki Adriatica. Powstała w 1852 roku w miejscowości Moutelier w Szwajcarii początkowo składała się z dwóch oddzielnych firm – Adria i Adriatica, które po połączeniu w pierwszej połowie XX  wieku stwrzyły firmę, której fundamentem była szwajcarska sztuka zegarmistrzowska. Zegarki męskie Adriatica to produkty dokładne i precyzyjne, które w połączeniu z atrakcyjną ceną na przestrzeni lat zyskały wielu zachwyconych użytkowników. W Polsce marka Adriatica dostępna jest od 1990 roku.
Od 2006 roku marka Adriatica należy do Federation of the Swiss Watch Industry, a każdy zegarek Adriatica sygnowany jest oznaczeniem Swiss Made, będącym symbolem i gwarancją rzetelności, dokładności i precyzji. Każdy zegarek męski Adriatica jest nie tylko urzeczywistnieniem szwajcarskiej dokładności zegarmistrzowskiej, ale także nowoczesnego, klasycznego designu, gwarantującego ponadczasowy styl.
W naszej ofercie przedstawiamy zegarki męskie Adriatica, które dzięki swoim klasycznym formom połączonym ze szwajcarską jakością, są jednymi z bestsellerowych modeli.
Zegarki męskie Adriatica wykonane są z wysokiej jakości materiałów – koperty głownie w okrągłym i prostokątnym kształcie wykonane najczęściej są ze stali szlachetnej, choć znajdziemy także rozbudowaną kolekcję zegarków tytanowych. Klasyczne wzornictwo tarcz, które posiadają zegarki Adriatica gwarantuje elegancki wygląd, który dopełniają bransolety, wykonane ze stali szlachetnej lub tytanu, bądź paski skórzane z naturalnej skóry.
Wszystkie zegarki męskie Adriatica to eleganckie modele, wyposażone w dokładny i niezawodny mechanizm.
Przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie zegarek męski Adriatica spośród wielu modeli, które posiadamy w naszym sklepie. Każdy z nich jest oryginalnym produktem, a do zakupu dołączamy oryginalne opakowanie – stylowe pudełko oraz gwarancję oficjalnego, polskiego dystrybutora.

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij