Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki damskie Seiko

Seiko

Jedna z najbardziej znanych światowych marek, której produkty cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie i w każdym wieku. Seiko to ogromne przedsiębiorstwo, które słynie z produkcji niezawodnych naręcznych czasomierzy i mechanizmów doskonałej jakości. Początków marki doszukać się można już w 1881 roku, gdy jej założyciel Kintarō Hattori otworzył serwis, by blisko dekadę później rozpocząć produkcję nowoczesnych modeli w firmie Seikosh. Zegarki Seiko posiadają bardzo dobrą renomę na rynku, wszystko dzięki precyzji w odmierzaniu czasu i wysokiej jakości wykonania. Seiko wprowadziło na rynek także nowatorską technologię kwarcowego mechanizmu automatycznego – kinetic, na bazie którego produkowana jest część kolekcji. Doskonała precyzja, jaką posiadają zegarki Seiko sprawiła, że są one odpowiedzialne za oficjalny pomiar czasu, od 1964 roku na Igrzyskach Olimpijskich!
Zegarki damskie Seiko, to stosunkowo wąska linia czasomierzy. Marka przede wszystkim skierowana jest dla mężczyzn, ale w odpowiedzi na potrzeby rynku przygotowała również modele dla Kobiet. Kolekcja dla Pań opiera się na dwóch typach modeli – klasycznych i minimalistycznych, prostych modelach, z czytelną tarczą i w typowo damskiej wielkości, oraz bardziej nowoczesnych, z masywniejszą kopertą i np. chronografem na tarczy. Zegarki damskie Seiko to linia skierowana dla wymagających Kobiet, dla których najważniejsza jest wysoka jakość i bardzo niska awaryjność, które przede wszystkim cenią niezawodność.
Prezentujemy ofertę obejmującą zegarki Seiko – oryginalne produkty japońskiego producenta, pochodzące z legalnej, polskiej dystrybucji, zapewniającej serwisowanie w Polsce. Do każdego zakupu dołączamy także oryginalne opakowanie.

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij