Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Pulsometry damskie i zegarki

Polar nie jest standardową marką produkującą zegarki – to nowoczesny producent szerokiego wachlarza urządzeń sportowych, które stworzone zostały, by pomóc w poprawie wyników i osiąganiu jak najlepszych efektów. Zegarki Polar to pulsometry, naręczne mini-komputery, które pomogą m.in. w monitorowaniu akcji serca,  pomiarze aktywności czy liczeniu spalonych kalorii! Polar jest marką, która już od blisko połowy wieku oferuje swoim użytkownikom zaawansowane urządzenia, zarówno dla amatorów , których chcą usprawnić swoje treningi, jak i profesjonalistów – sportowców, fizjoterapeutów, trenerów.
W dzisiejszych czasach, podczas trendu na bycie fit i coraz bardziej profesjonalne i częstsze uprawianie sportu zegarki damskie Polar będą niezastąpionym towarzyszem nie tylko fitness treningu czy biegu, ale także każdej codziennej chwili wszystkich Kobiet, który trenują i żyją z głową. W ofercie marki skierowanej do Kobiet znajdziemy rozbudowaną linię idealną do fitness i cross treningu, wśród których linia FT to typowe zegarki do fitness, monitory aktywności Loop to proste mierniki zużycia energii i snu, a produkty A360 to innowacyjne puslometry mierzące puls z nadgarstka, monitorujące aktywność i sen 24h/dobę!
Wszystkie zegarki damskie Polar to wysokiej jakości urządzenia, w delikatnych damskich odcieniach, a nawet ozdabiane kryształami Swarovskiego, pięknie mieniącymi się w świetle, stworzone by być wsparciem treningu i codziennego, aktywnego życia.
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij