Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Akcesoria damskie Polar

Stworzone po to, bo pomóc w poprawie wyników, realizacji założonych celów, osiągania szczytów formy – urządzenia i akcesoria Polar to rozbudowana linia zaawansowanych technologicznie dodatków, zamienników i urządzeń, które będą niezastąpionym towarzyszem treningu i życia codziennego. Fińska marka od 1977 roku specjalizuje się w nowoczesnych produktach, tworzonych zarówno dla amatorów, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i dla profesjonalistów - sportowców i trenerów!
Akcesoria Polar to kolekcja produktów obejmująca dodatkowe urządzenia lub wymienne części, a także uchwyty rowerowe, do butów, które idealnie sprawdzą się w zaawansowanych treningach. Wśród z nich znajdziemy pasy do pomiaru tętna Polar, wymienne gumy do tych pasów, same nadajniki do pasów, sensory prędkości, sensory kadencji, urządzenia rowerowe, uchwyty do mocowania sensorów a także urządzenia ułatwiające łączność zegarków i komputerów Polar np. z PC.
Wszystkie oferowane wnaszym sklepie akcesoria Polar, urzadzenia polar, wymienne paski Polar, czy też sensory Polar to oryginalne produkty, pochodzące od oficjalnego polskiego dystrybutora, które idealnie będą pasowały do posiadanego już produktu tej marki!
Ustaw kierunek rosnący
24 48

  • Polar Nadajnik T31 kodowany

    160 zł
  • Polar Sensor Biegowy S3+

    99 zł

    390 zł

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij