Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki damskie Delbana

Delbana

Marka Delbana powstała w 1933 roku w Grenchen w Szwajcarii przez Goliardo Della Balda, pochodzacego z San Marino, należy do FHS - Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Delbana należy do jednej rodziny od czterech pokoleń i całkowicie jest oddana sztuce zegarmistrzowskiej według szwajcarskiej tradycji. Fuzja firmy Wega z Delbaną, spowodowana nie tylko związkami rodzinnymi, ale też kryzysem branży zegarkowej w latach siedemdziesiątych doprowadziła do powstania jednej firmy Wega Delbana i rozszerzenia oferty zegarków Delbana, do tej pory tylko mechanicznych, o zegarki kwarcowe.
Szwajcarska klasyczna marka Delbana to gwarancja wysokiej jakości, niezawodnego odmierzania czasu i elegancji w ponadczasowym designie.  Prezentujemy Państwu ofertę zawierającą zegarki damskie Delbana, które są niezwykłym przykładem klasycznego podejścia do zegarmistrzostwa i wieloletniej historii zamkniętej w kopercie każdego czasomierza. Powstała w 1933 roku marka w Szwajcarii, należy do FHS -  Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego i oferuje zegarki Delbana.
Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie klasycznych mechanizmów kwarcowych i automatycznych sprawiają, że grono zadowolonych Klientów noszących zegarki Delbana stale się powiększa, a marka jest jedną ze znanych marek na rynku. Stosowana w produktach Delbana tradycyjna sztuka zegarmistrzowska jest gwarancją niezawodności, wysokiej jakości, dokładności i niepowtarzalności. Zegarki damskie Delbana to nie tylko stylowe dodatki dla każdej eleganckiej Kobiety, która w subtelny sposób podkreśla swoje atuty, ale także niezbędne elementy codziennego ubioru, które zapewniają, że zawsze będziesz nie tylko o czasie, ale też na czasie.

Wszystkie zegarki Delbana z naszej oferty to oryginalne produkty wysokiej jakości, które posiadają dwuletnią gwarancję.

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij