Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Paski do zegarków damskich Daniel Wellington

Akcesoria, które pozwalają zupełnie odmienić wygląd posiadanego zegarka marki Daniel Wellington - paski do zegarków! Oryginalne akcesoria - paski, pochodzące z polskiej dystrybucji, stworzone specjalnie i oryginalnie do zegarków Daniel Wellington. Proste i wygodne do zmiany w szybki sposób!
Zegarki Daniel Wellington to minimalistyczne, proste modele, idealne na każdą okazję, a możliwość zmiany i dopasowania innego paska pozwala na zupełne odmienienie jego wyglądu, a tym samm dopasowanie do sytuacji niezależnie, czy będzie to spotkanie ze znajomymi, impreza, dzień w biuże czy chill na plaży! Zegarki Daniel Wellington i wymienne paski Daniel Wellington to niezastąpione akcesoria na każdy dzięń i każdy moment.
Prezerntujemy w naszym sklepie paski Daniel Wellington, które będą idealnie pasowały do oryginalnych zegarków tego producenta i będą niesamowicie proste do wymiany!. Oferta obejmuje komfotowe w użytkowania, miękkie, skórzane paski, wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry, nadające zegarkowi Daniel Wellington elegancki chrakter i wysublimowaną elegancję.Drugi rodziaj pasków to paski NATO - materiałowe - tekstylne paski parciane, wykonane z nylonu wysokiej jakości o dużej wytrzymałości, w unikatowych, charakterystycznych dla marki DW połączeniach kolorystycznych, idealne do każdej sytuacji życia codziennego.
Wymienne paski Daniel Wellington to wysokiej jakości oryginalne produkty gwarantujące najwyższą jakość i komfortowe użytkowanie każdego dnia.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij