Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki damskie Casio

Casio

Powstała ponad pół wieku temu firma Casio została założona przez Tadao Kashio, który jako pierwszy produkt zaoferował fajkę yubiwa - urządzenie do dopalania papierosa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, a sukces ten pozwolił na rozwój firmy Casio. Rozszerzono ofertę Casio o kieszonkowe kalkulatory, które odniosły ogromny sukces i dzięki sprzedaży około miliarda sztuk pozwoliły na otwarcie pierwszej fabryki Casio w Tokio, która obecnie jest technicznym centrum kontroli marki Casio. W 1794 roku marka wprowadziła do oferty pierwszy zegarek Casio, z innowacyjnym rozwiązaniem – kwarcowy model z wyświetlaczem LCD i wiecznym kalendarzem. Olbrzymi sukces tego zegarka oraz każdych kolejnych modeli sprawił, że marka Casio jest kojarzona z wysoką jakością, nowoczesną technologią i przystępną ceną. Znaczącym momentem w historii marki, który ugruntował jej pozycję jako pioniera nowoczesnych technologii, było wynalezienie technologii G-Shock, która zapewnia wysoką odporność na wstrząsy. Od 1946 roku firma Casio nieustannie się rozwija, odkrywa nowe technologie, tak aby swoim Klientom zapewnić innowacyjne produkty.
Oferujemy zegarki damskie Casio - rozbudowaną ofertę, w której znaleźć można klasyczne, sportowe i biżuteryjne modele. Wszystkie bardzo precyzyjne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfortowe użytkowanie.
Wszystkie zegarki Casio z naszej oferty, to oryginalne produkty, pochodzące z legalnej, polskiej dystrybucji, zapewniającej serwisowanie w Polsce. Wszystkie zegarki damskie Casio pakowane są w stylowe oryginalne opakowania Casio.
Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij