Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S)

Ocena produktu

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie Brak w magazynie

Czas dostawy: 3 - 7 dni

Cena: 699 zł

Cena promocyjna: 599 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S)Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S)
Najedź na zdjęcie lub kliknij aby powiększyć
Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S) Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S) Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S) Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S) Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S) Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S)

Informacje dodatkowe

Producent POLAR
Co Zegarki
Dla kogo Kobiety, Mężczyźni
Styl Sportowy
Dodatkowe funkcje Alarm , Datownik , Funkcje treningowe , Licznik kalorii , Monitor akcji serca , Pomiar dystansu , Pomiar wysiłku , Smartwatch , Bluetooth , GPS
Gwarancja 2 Lata
Kolor koperty Biały
Kształt koperty Prostokątny
Materiał koperty Tworzywo sztuczne ,
Kraj Producenta Finlandia
Mechanizm Kwarcowy
Pasek Kolor Biały
Materiał paska Tworzywo sztuczne ,
Pasek - Szerokość 23.50 mm
Rodzaj szkła Wyświetlacz
Tarcza - Oznakowanie LCD
Waga 31.7 g
Wodoszczelność 3ATM-30m
Zakres regulacji 125 - 170 mm
Opis produktu

Zestaw Polar A370 obejmuje:

 • - Pulsometr A370 Biały w rozmiarze S

 • - Kabel do ładowania

 • - Instrukcja obsługi

 • - Karta gwarancyjna

Możesz dopasować do A370 dodatkowe urządzenia Polar:

 • - Inteligenta waga Polar Balance

 • - Nadajnik na klatkę piersiową Polar H10 i H7Co wyróżnia Monitor aktywności A370?
>> Funkcje SMART COACHING
Wskaźnik aktywności - dobiera dla Ciebie indywidualny dzienny cel związany z aktywnością, dzięki temu motywuje Cię do ruchu przez cały dzień, wskazuje Twoją aktywność w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki, pozwalające na osiągnięcie dziennego celu
Podsumowanie aktywności- dowiedz się, w jaki sposób Twoje codzienne nawyki mogą korzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.
Licznik kalorii - możesz sprawdzić kalorie spalone podczas poszczególnych treningów oraz w ciągu całego dnia. Pomiar tętna w połączeniu z monitorowaniem aktywności przez całą dobę daje Ci pewność, że liczba spalonych kalorii jest dokładna i wiarygodna.
Fitness Test (wymagany nadajnik na klatkę piersiową Polar H10) - pozwala na przeprowadzenie testu wydolności tlenowej, trwającego zaledwie pięć minut. Fitness Test firmy Polar dokonuje pomiarów na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności rytmu pracy serca i innych informacji personalnych.
Sleep Plus - zaawansowana technologia monitorowania snu opracowana przez firmę Polar pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat Twojego snu. Z wyjątkową precyzją monitoruje ruchy, by przekazać Ci wyczerpujące dane dotyczące tego, jak śpisz.
Ciągły nadgarstkowy pomiar tętna - monitoruje tętno i pozwala na sprawdzanie jego zmian w ciągu całego dnia, dzięki technologii optycznego pomiaru z dwiema diodami LED, opracowanej przez firmę Polar.
Rezultat treningu - po każdej sesji treningowej otrzymujesz informację zwrotną o głównych efektach wykonanego treningu.
Program Treningu Biegowego - pozwala przygotować się do wybranego wydarzenia, stosując spersonalizowany Program Treningu Biegowego, dostępny w serwisie Polar Flow / bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton/.
>> GPS z telefonu - dzięki połączeniu z Twoim telefonem Polar A370 wykorzystuje sygnał GPS w telefonie, by mierzyć prędkość i dystans oraz zapisywać ślad trasy we wszystkich sportach uprawianych na zewnątrz.
Prędkość i dystans z nadgarstka - Polar A370 mierzy tempo i dystans na podstawie ruchów ręką.
>> Cele treningowe - pozwala na zaplanowanie treningów w serwisie Polar Flow, a następnie zsynchronizowanie z monitorem aktywności fizycznej Polar A370, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały trening.
>> Profile sportowe - ponad 100 różnych dyscyplin sportowych
>> Powiadomienia z telefonu - otrzymasz powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach, e-mailach i wydarzeniach zapisanych w kalendarzu.

Funkcje związane z aktywnością

 • Dowiedz się, jak Twoje serce zachowuje się w różnych sytuacjach dnia codziennego. Polar A370 mierzy tętno z nadgarstka przez całą dobę i zapewniając pełny obraz codziennej aktywności. Polar A370 pokazuje liczbę spalonych kalorii, najniższe i najwyższe tętno oraz zmiany w pracy serca w ciągu dnia. Podczas treningu wskazówki z Polar A370 pomagają Ci dobrać właściwą intensywność ćwiczeń i przybliżają do osiągnięcia zamierzonych celów.

 • Całodobowy pomiar aktywności oparty na pięciu poziomach intensywności 24h / dobę przez 7 dni w tygodniu, biorący pod uwagę intensywność, częstotliwość i regularność ruchów oraz dane użytkownika. Monitoruje czas aktywności, zlicza kalorie spalane każdego dnia, kroki i odległość, a także rejestruje czas snu. Wyróżnia pięć poziomów intensywności:

 1. odpoczynek (sen i drzemka, leżenie);

 2. siedzenie (siedzenie lub inne pasywne zachowania);

 3. niski (praca stojąca, lekkie prace domowe);

 4. średni (spacerowanie i innego rodzaju aktywność o umiarkowanej intensywności);

 5. wysoki (jogging, bieganie i innego rodzaju aktywność o dużej intensywności).

 • Sleep Plus - Sen ma podstawowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nowa zaawansowana funkcja analizy snu Sleep Plus czyni z Ciebie eksperta w dziedzinie własnego snu i pomaga prowadzić bardziej zrównoważony styl życia. Sleep Plus dostarczy Ci cennych informacji o Twoim śnie. Mierząc czas, długość i jakość snu, automatycznie wykrywa momenty jego zakłóceń. Możesz ustawić preferowany czas snu i go ocenić — na tej podstawie otrzymasz informacje dotyczące tego, jak śpisz w rzeczywistości. Poznaj swoje nawyki podczas snu i zastanów się, co poprawić, by jeszcze lepiej wykorzystać nocne godziny odpoczynku.

 • Cel związany z aktywnością – pomoc i motywacja w byciu aktywnym, dzięki wskazówkom określającym minimalną ilość ćwiczeń niezbędnych do osiągnięcia ważnych korzyści zdrowotnych. Do takich korzyści należą odpowiednia waga, zdrowe kości, mięśnie i stawy, dobre samopoczucie i niższe ryzyko wystąpienia niektórych chorób.

 • Czas aktywności – zsumowany czas spędzony na stojąco i w ruchy, w niskiej, średniej i wysokiej intensywności.

 • Kroki i dystans – liczba kroków szacowana w oparciu o częstotliwość, intensywność i regularność ruchów ręką, dystans określany jest na podstawie ilości kroków.

 • Podsumowanie aktywności i korzyści z aktywności - w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow

 • Powiadomienie o braku aktywności, motywujący do wykonaniu ruchu, gdyż brak aktywności ma negatywny wpływ na krążenie, przemianę materii i wydatek energetyczny. Powiadomienia o braku aktywności nie są wyświetlane w nocy.

 • Czas i jakość snu - monitoruje czas snu i pokazuje w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow, na ile był on relaksujący.

 

Funkcje treningowe

 • Pomiar tętna z nadgarstka - za pomocą wbudowanego sensora pomiaru pracy serca zakładanego na rękę (optyczny moduł pomiaru pracy serca firmy Polar), który umożliwia szybkie i łatwe monitorowanie tętna podczas treningu. Zatem kluczowym aspektem zapewniającym najbardziej precyzyjnie wyniki, jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru produktu. Zegarek powinien znajdować się tuż za kością nadgarstka, a jego pasek musi ściśle dotykać spodu nadgarstka. Oczywiście, nie może być zapięte zbyt ciasno, aby nie tamowało przepływu krwi lub nie powodowało dyskomfortu.

 • Tętno wyrażone jako bezwzględna liczba uderzeń serca w ciągu minuty (bpm), jako procentowa wartość tętna maksymalnego (% HRmax) lub jako procentowa wartość rezerwy tętna (% HRR).

 • Maksymalne tętno (HRmax) to przybliżona wartość szacunkowa maksymalnego

 • Strefy tętna – pomaga dostosowywać i monitorować intensywność treningu. Korzystając ze stref tętna, można również ćwiczyć według odpowiednich programów opartych na pomiarze tętna. Domyślne strefy są oparte na wartości HRmax danej osoby.

 • ZonePointer - pomaga osiągnąć żądaną intensywność/tempo/prędkość/kadencję.

 • Polar Fitness Test- pomiar wydolności tlenowej w spoczynku w pięć minut. Wynik — Polar OwnIndex — określa maksymalne przyswajanie tlenu (VO2max) i aktualny poziom wydolności tlenowej znajdujesz się w porównaniu z ludźmi w tym samym wieku i tej samej płci. Funkcja ta motywuje do rozpoczęcia, kontynuowania lub zintensyfikowania treningu. Potrzebne będą tylko komputer treningowy i nadajnik na klatkę piersiową – wymagany Sensor Polar H7.

 • Inteligentny licznik kalorii - oblicza liczbę spalonych kalorii na podstawie indywidualnych danych użytkownika: wagi, wzrostu, wieku, płci wartości HRmax, HRrest, VO2max, a także intensywności treningu/ćwiczeń. Brany jest również pod uwagę sport wykonywany podczas danego treningu, co poprawia precyzję obliczeń.

 • Rezultat treningu - opiera się na jego intensywności i czasie trwania, po każdym treningu wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane można sprawdzić na komputerze

 • Profile sportowe - umożliwia wybór dyscypliny odpowiedniej do planowanego treningu spośród wielu dostępnych pozycji w serwisie Polar Flow oraz generowanie raportów właściwych dla danej dyscypliny

 • Historia treningów - zawiera ostatnie pliki treningowe. Pojemność pamięci i liczba przechowywanych plików treningowych różni się w zależności od komputera treningowego oraz rodzaju i ilości danych w plikach (np. tętno, współrzędne GPS). Pojemność pamięci zależy również od wybranego języka.

 • GPS z telefonu - połącz siły ze swoim telefonem, by zebrać wszystkie potrzebne dane. Polar A370 wykorzystuje sygnał GPS w telefonie, by mierzyć prędkość i dystans oraz zapisywać ślad trasy we wszystkich sportach uprawianych na zawnątrz.

 

Dokładana specyfikacja Polar A370

 • Waga 31,7g (S), 37,3g (M/L)

 • Wyświetlacz 80 x 160

 • Wodoszczelność WR30

 • Akumulator

 • Kabel USB - micro USB

 • Połączenie Bluetooth Smart - łączy urządzenie Polar i sensory dodatkowe ze sobą i umożliwia synchronizowanie danych przy użyciu telefonu komórkowego

 • Powiadomienia z urządzeń mobilnych - funkcja jest dostępna dla użytkowników systemu Ios - później będzie dostępna również dla użytkowników urządzeń z Androidem.

 • Sygnalizacja za pomocą wibracji

 • Alarm

 • Blokada przycisków

 • Data i dzień tygodnia

 • Godzina (system 12/24-godzinny)

 • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego za pomocą kabla USB

 • Języki interfejsu użytkownika: angielski, chiński (uproszczony), duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki i włoski

Parametry techniczne

 • Kolorowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy TFT o szerokim kącie patrzenia

 • Rozdzielczość ekranu 80 x 160 pikseli (RGB)

 • Rozmiar ekranu 13 x 27 mm

 • Optyczny czujnik tętna firmy Polar (2 zielone diody LED, 1 fotodioda)

 • Akumulator o pojemności 110 mAh - czas działania na akumulatorze: do 4 dni przy całodobowym monitorowaniu aktywności i 1 godzinie treningu dziennie (bez korzystania z powiadomień) z ciągłym pomiarem tętna

 

Przesyłanie danych

Kompatybilność

 • Telefony komórkowe z systemem iOS 7 lub nowszym oraz Android 4.3 lub nowszym

 • Z PC Windows XP, Windows 7, Windows 8, i późniejsze

 • Z Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8, i późniejsze

 • Z Polar Flow web service przy użyciu kabla USB / micro USB

 • Z Polar Flow mobile app przy użyciu Bluetooth Smart

Eksport danych

 • Umożliwia ręczne wyeksportowanie danych treningowych do zewnętrznych aplikacji i serwisów przy użyciu plików TCX, GPX lub CSV. Pliki można również skompresować w celu przyspieszenia pobierania.

 • Eksportowanie treningów (ze strony polarpersonaltrainer.com do usługi Polar Flow)

 • Kompatybilność z rozwiązaniami innych firm

 • Umożliwia łatwe łączenie komputera treningowego Polar z serwisami innych firm.

 • Szczegółowe informacje o treningu i codziennej aktywności są automatycznie wysyłane i udostępniane do innych serwisów, które wybierzesz. Obecnie można połączyć się na przykład z Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (dla użytkowników systemu iOS) i MapMyFitness.

Napisz własną recenzję

Recenzujesz produkt: Polar A370 Monitor aktywności Pulsometr A370 Biały (S)

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

 

Wysyłki realizujemy poprzez usługi firmy kurierskiej DHL lub InPost

 

Koszty wysyłki uzależnione są od wartości całego koszyka i wynoszą odpowiednio:

- Wpłata na rachunek bankowy dla zamówień powyżej 100PLN - PRZESYŁKA GRATIS

- Wpłata na rachunek bankowy dla zamówień poniżej 100PLN -10zł

- Płatność przy odbiorze dla zamówień powyżej 300PLN - PRZESYŁKA GRATIS

- Płatność przy odbiorze dla zamówień poniżej 300PLN - 15 zł

 

 

PACZKOMATY:

 

- Przesyłki do paczkomatów są płatne niezależnie od wartości koszyka 9 zł.

- Nadanie paczki w paczkomacie odbędzie się do dwóch dni roboczych od przyjęcia zamówienia.

- Przesyłka paczkomatem jest dostępna jedynie dla zamówień w pełni opłaconych z góry.

 

WYSYŁKA ZA GRANICĘ:

Koszt wysyłki za granicę ustalany jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami!

 

 

 

Odbiór osobisty

Po uprzednim umówieniu się i uzgodnieniu terminu, odbiór osobisty jest możliwy w naszych sklepach na terenie Gliwic (C.H. FORUM, C.H. AUCHAN, G.C.H.) i Katowic (C.H. AUCHAN), w godzinach otwarcia poszczególnych stoisk. Nie jest w takim wypadku doliczana żadna kwota za koszty wysyłki.

 

Jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie skontaktuj się z nami i negocjuj!

Podaj nam odnośnik do tej oferty, a my postaramy się zaproponować konkurencyjną cenę.

 

Formularz kontaktowy

* wymagane polaStrona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij