Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki Knock Nocky i akcesoria

Zegarki dla dzieci
Kiedyś zegarek był obiektem pożądania każdego dzieciaka i stanowił jeden z najpopularniejszych podarunków na pierwszą komunię. Czasy się zmieniły, ale zegarki nadal są modnymi gadżetami, którymi młodzi ludzie chętnie chwalą się przed kolegami. Nowoczesne czasomierze dla najmłodszych są zgrabne, lekkie, projektowane z fantazją i sporą dozą humoru. Prezentujemy oryginalne i interesujące modele zegarków dziecięcych przygotowanych przez znaną firmę Knocknocky. Spełnij jedno z największych marzeń twojego dziecka i podaruj mu taki efektowny dodatek do codziennych stylizacji.
Wszystkie kolory tęczy
Zegarki marki Knocknocky charakteryzują się wyrazistymi, żywymi, optymistycznymi barwami, które poprawią nastrój nawet, podczas męczącego dnia w szkole. Okrągłe koperty osadzone są na delikatnych, nieuwierających paskach z tworzywa sztucznego. Zegarki dla młodszych dzieci zawierają cyfry arabskie, dla nieco starszych przygotowano wersje bez cyfr. Wręczenie dziecku zegarka jest też świetnym sposobem na uczenie go cyfr, liczenia oraz sprawdzania pomiarów czasu. Dziecko najlepiej uczy się przecież poprzez dobrą zabawę. Posiadanie własnego zegarka daje ponadto dziecku poczucie bycia traktowanym poważnie, niemalże jak dorosły. Młody indywidualista chętnie użyje takiego gadżetu do zamanifestowania swojego stylu, z kolei maluch ucieszy się z zegarka, który na pasku ma kolorowe obrazki. Każde dziecko jest inne i każde ma odmienne upodobania, ale wśród naszego bogatego asortymentu twoja pociecha na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Zegarek na każdą okazję
Modele dziecięcych zegarków z serii Knocknocky świetnie sprawują się w szkole, na wycieczce szkolnej oraz w przypadku każdego rodzaju wyjścia. Zegarki mają uniwersalny design, który będzie doskonale korespondował, zarówno ze strojem sportowym, jak i elegancką koszulą, czy sukienką. Wiadomo, że dzieci na  ogół są bardzo aktywne i wszędzie ich pełno, zatem dedykowane dla nich przedmioty muszą być szczególnie solidne. Czasomierze Knocknocky są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij