Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki Grovana i akcesoria

Zegarki Grovana
Męskie i damskie zegarki marki Grovana to nowoczesne techniki zaawansowanej sztuki zegarmistrzowskiej w służbie Twojego komfortu i wygodnego życia. Grovana stawia na prosty, nienarzucający się design, ponieważ prawdziwy styl broni się sam. To bardzo praktyczne rozwiązania dla osób, dla których zegarki stanowią nie tylko dodatki, ale ważne elementy ich wizerunku. Takie ozdoby podkreślają klasę, dobry gust, wyczucie najnowszych trendów i uporządkowany styl życia noszącej je osoby. Zegarki Grovana wybierane są najczęściej przez ludzi ceniących proste, klasyczne formy, precyzję wykonania, dbałość o każdy szczegół. Niekłamane walory estetyczne tych wyrobów, każą nie tylko używać ich do pomiaru czasu, lecz także zachwycać się nimi na każdym kroku. Zegarki posiadają mechanizmy kwarcowe oraz antyalergiczne paski, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom użytkowników. Ich zdrowie i dobre samopoczucie stanowi bowiem priorytet i najważniejszy postulat dla twórców współczesnych czasomierzy.
Pamiątka na lata
Zegarki są gadżetami, które pojawiają się w coraz to nowych wersjach, podobnie, jak nowoczesne telefony, czy inne sprzęty. Trudno więc dziś wyobrazić sobie, że ktoś posługuje się jednym modelem zegarka przez dłuższy okres czasu, choć zegarki Grovana, ze względu na swoją trwałość oraz świetną jakość wykorzystanych komponentów cechują się przedłużoną żywotnością eksploatacyjną. Niezależnie jednak, czy w przyszłości zdecydujemy się wymienić zegarek na inny model, czy też nie, produkty marki Grovana są na tyle lubiane i cenione, że większość użytkowników nie wyobraża sobie, by je kiedyś wyrzucić, czy komuś oddać. Zatem, nawet jeśli zegarek nie jest już używany, najczęściej zostawiamy go sobie na pamiątkę, ponieważ wiąże się z sentymentem i sympatycznymi wspomnieniami.
Czerń i biel
Wiele wzorów marki Grovana utrzymanych jest w jednolitej kolorystyce, jak np. śnieżnobiały model GV4441.1533 oraz jego bliźniak w czerni GV4441.1537. Kontrastowe połączenie może także dotyczyć srebra i złota. Możemy się nawet pokusić o zakup dwóch zegarków (w przeciwnych wariantach kolorystycznych) i zakładanie każdego dnia zegarka adekwatnego do aktualnego nastroju.
Zegarki z nietypową tarczą
Przyzwyczailiśmy się do tradycyjnych tarcz z cyframi arabskimi lub bez nich, ze wskazówkami w centralnej części tarcz, poruszającymi się po całym ich promieniu. Tymczasem dostępne są także alternatywne rozwiązania, jak np. model GV1711.1532, który legitymuje się dość swobodnie zaprojektowaną tarczą. Składa się ona bowiem z trzech pomniejszych tarcz, z których każda pokazuje inny pomiar. To niezwykle oryginalna opcja dla osób uwielbiających eksperymenty.

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij