Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki Fitbit i smartbandy

Zegarki Fitbit
Niektóre współczesne zegarki znacząco odbiegają od stereotypowego wyobrażenia o czasomierzach, czyli od klasycznej okrągłej tarczy zapinanej za pomocą skórzanego paska. Seria zegarków Fitbit to funkcjonalne urządzenia typu smartwatch, które realizują cały zakres zadań, niczym przenośne komputery. Odznaczają się zachwycającą prezencją, ponieważ zostały zaprojektowane w sposób niekonwencjonalny i bardzo nowoczesny. To idealna opcja dla ludzi lubiących nietypowe gadżety oraz chętnie podążających przez życie z duchem czasu.
Praktyczne unisexy
Zegarki Fitbit przeznaczone są, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Doskonale sprawdzają się u biegaczy bądź ludzi uprawiających inną formę aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W ten sposób, wychodząc z domu, nie trzeba zabierać ze sobą dodatkowych przedmiotów, jak np. telefon. W wygodną opaskę są bowiem wmontowane takie narzędzia, jak alarm, bluetooth, licznik spalanych kalorii, licznik kroków oraz przebytego dystansu, czy GPS. Dane wyświetlają się na ledowej tarczy.
Wygoda użytkowania
Większość zegarków firmy Fitbit stanowi minimalistyczne urządzenia, których cechą charakterystyczną jest cieniutka opaska, nieuciskająca ani nieobciążająca nadmiernie nadgarstka. Opaski dostępne są w najbardziej fantazyjnych kolorach, każdy klient może zatem wybrać model odpowiadający jego upodobaniom. Pasek wykonywany jest z elastomeru, który zapewnia całkowity komfort noszenia i nieinwazyjne obcowanie ze skórą, nawet tą szczególnie wrażliwą. Zegarki zasilane są przez mechanizmy elektronicznie napędzane baterią.
Zegarki dla nowoczesnych ludzi
Urządzenia marki Fitbit wykorzystują najbardziej innowacyjne technologie, by spełniać oczekiwania i realizować potrzeby najbardziej wymagających klientów. Produkty są solidne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wyroby każdorazowo przechodzą rygorystyczne testy jakości, które zdają śpiewająco. Opinie tysięcy zadowolonych użytkowników są zresztą najlepszą rekomendacją. Chcesz mieć zegarek i komputer w jednym przyrządzie? Wybierz zegarek Fitbit!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij