Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki Diesel ON Smartwatche i akcesoria

DIESEL ON

Zegarki Diesel ON zdecydowanie wykraczają poza pojęcie standardowego naręcznego czasomierza – to kolekcja nowoczesnych smartwatchy, czyli zegarków, które dodatkowo wyposażone zostały w funkcję bluetooth, która pozwala na sparowanie ze smartfonem, co daje dostęp do zaawansowanych funkcji. Znana i ceniona marka Diesel, uwielbiana przez mężczyzn i kobiety na całym świecie, już od wielu lat oferuje modne zegarki, lecz od 2017 roku w ofercie posiada także nowoczesną inteligentną technologię użytkową, czyli urządzenia, które są zaawansowane funkcjonalnie i przydatne w codziennym życiu. Bądź na bieżąco z wiadomościami z otaczającego Cię świata, monitoruj swoją aktywność, otrzymaj dostęp do wielu funkcji telefonu, bez wyciągania go z kieszeni! Te i wiele innych opcji oferują zegarki Diesel ON, które na pierwszy rzut oka prezentują się jak klasyczne czasomierze – okrągłe koperty, wykonane z wysokiej jakości stali, o masywnym designie, typowym dla marki Diesel, połączone albo z bransoletami ze stali, albo paskami ze skóry lub tworzywa. Wszystkie wyposażone w systemy prostego zdejmowania i zakładania paska/bransoletki, co pozwala na totalne odmienienie wyglądu czasomierza.
Zegarki Diesel ON można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są modele analogowe, czyli całkowicie wskazówkowe, które zdecydowanie nie sprawiają wrażenia zaawansowanych technologicznie. Wśród nich wyróżniamy zegarki Diesel ON Mega Chief Hybrid oraz Diesel On Armbar, każdy o prostej tarczy, z jednym dodatkowym okręgiem, do obsługi funkcji. Oferują one między innymi synchronizację czasu z telefonem, możliwość zarządzania muzyką czy uruchomienia migawki aparatu. Dodatkowo również monitorują aktywność, co wspiera w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Drugą grupą są typowe, zaawansowane smartwatche Diesel On, z niesamowitymi wyświetlaczami, które można zmieniać według upodobań. Niezliczona ilość sposobów personalizacji tarcz gwarantuje nietuzinkowy wygląd. Modele te posiadają także trzy interaktywne tryby, które przykładowo wskażą aktualną animację pogodową czy stopień wykonanej dziennej aktywności. Posiadają one dotykowy ekran i ładowanie bezprzewodowe, a na wyświetlaczu będą wskazywać powiadomienia ze smartfona.
Zegarki Diesel ON to nowoczesne propozycje dla mężczyzn, którzy lubą technologiczne nowinki w stylowym designie. Każdy z nich, który oferujemy w naszym sklepie jest produktem oryginalnym. Zegarki męskie Diesel ON można personalizować, zmieniając paski, które również posiadamy w naszej ofercie. Nowoczesny smartwatch o modnym wyglądzie? To właśnie DIESEL ON!

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij