Darmowa wysyłka
100 dni na zwrot towaru
KONTAKT 32 72 99 500 / 801 007 250

Zegarki AVI-8 i akcesoria

Zegarki AVI-8
Męskie zegarki AVI-8 to seria bardzo praktyczna i przeznaczona do codziennego noszenia. Pierwsze, co rzuca się w oczy to funkcjonalność i elegancja produktów. Każdy z nich charakteryzuje się eklektycznym połączeniem stali szlachetnej z innymi materiałami, jak skóra, czy elementy materiałowe. Zegarki posiadają duże, nowoczesne tarcze utrzymane w konwencji samolotowej, lecz mają także nieco staromodny charakter, co może stanowić rewelacyjną opcję dla panów ceniących sobie bogatą tradycję. Zegarki dają wrażenie pełnego profesjonalizmu, niezawodności oraz rzetelności wykonania.
Dzisiejsze mechanizmy
Jak inne współczesne zegarki, także i prezentowane modele posługują się mechanizmami kwarcowymi. Legitymują się przeważnie dużymi, okrągłymi tarczami, których tło pomalowano na klasyczną czerń. Oprócz tradycyjnych cyfr arabskich, na wielu tarczach umieszczono także inne rodzaje wskaźników i pomiarów, co jest obecnie dość powszechnym zabiegiem w zegarkach przeznaczonych dla panów.
Piloci
Który mężczyzna nie marzył, będąc dzieckiem, o zostaniu pilotem i o lataniu w przestworzach. Zegarki AVI-8, hołdując tym dziecięcym marzeniom, zostały wyposażone w cyferblaty odwzorowujące część kontrolek i oznaczeń znajdujących się w kabinie pilota samolotu. Teraz każdy z panów, żądnych podniebnych przygód, będzie mógł nosić namiastkę profesjonalnego latania na swoim nadgarstku.
Skóra zawsze w pełnej krasie
Skórzane paski zegarków nigdy nie wychodzą z mody. Twórcy zegarków AVI-8 zadbali zatem o to, by pokazać skórzane elementy w nowej wersji. Dominują tu szlachetne i majestatyczne brązy. Skórzane paski kuszą również perfekcyjnie poprowadzonymi przeszyciami oraz nietypowymi ozdobami w postaci srebrnych napów, jak w modelu AV-4011-SETA-01. Niektóre zegarki dają możliwość wymiany paska na inny wzór, jak np. model  AV-4040-01. Możemy go nosić w podstawowej wersji z czarno-białym paskiem, bądź z nieco ekstrawaganckim paskiem pomarańczowym. Zegarki utrzymane w barwach jesieni to obecnie hit na czasie.
Dla każdego coś miłego
Oczywiście typ zegarka, który nosimy zależy od naszego temperamentu i indywidualnych cech osobowości. Szeroka gama wyrobów marki AVI-8 pozwala każdemu panu dobrać zegarek skrojony na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Panowie o bardziej konserwatywnej naturze, wybiorą klasyczne, stonowane kolory pasków, z kolei osoby ceniące w życiu odrobinę twórczego szaleństwa, mogą pokusić się o zegarek z fantazyjnym, kolorowym paskiem, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Ustaw kierunek rosnący
24 48

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij